O nas

Serdecznie witamy Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym „Słoneczna” – położonym w samym centrum spokojnej, malowniczej miejscowości Międzygórze, w najpiękniejszej części Kotliny Kłodzkiej u stóp Masywu Śnieżnika. Zarówno obiekt, jak i sama miejscowość odznaczają się wyjątkowym stylem norweskim i tyrolskim z XIX w., którego nie spotkają Państwo w żadnym innym miejscu w Polsce. Niezwykłym walorem krajobrazowym jest otoczenie lasów, gór i potoków, które sprawiają, że pobyt u nas jest zawsze niezapomniany, a goście z sentymentem nie mogą doczekać się powrotu.

Od wielu lat przyjmujemy w naszym obiekcie gości, dokładając wszelkich starań, aby czuli się oni jak u siebie w domu. Nasza kuchnia codziennie przygotowuje świeże i smaczne posiłki, które sprawiają, że każdy pobyt tutaj jest jeszcze przyjemniejszy. Cały personel z uśmiechem zawsze służy pomocą nie tylko w sprawach związanych z noclegiem, ale także chętnie opowiada o atrakcjach w okolicy czy aktualnych wydarzeniach w regionie.

Do dyspozycji gości oddajemy 43 pokoje 2, 3, 4-osobowe, rodzinne oraz wieloosobowe, każdy z zapleczem sanitarnym, z wygodnym i gustownym wyposażeniem, co pozwala gościom w pełni wypocząć i wyciszyć się. Dla rodzin z dziećmi, łóżeczko i krzesełko na życzenie. Z każdego pokoju rozciąga się piękny widok na góry, a w części z nich dostępne są balkony.

Podczas pobytu nasi goście mogą również skorzystać z:

  • trzech sal konferencyjnych,
  • ogólnodostępnego placu do gier i zabaw na świeżym powietrzu,
  • nieodpłatnego parkingu.

W bliskiej odległości od obiektu znajduje się wypożyczalnia rowerów, boisko i ogólnodostępna wiata grillowa. W okresie zimowym pomagamy zorganizować kulig.

W obiekcie organizujemy także imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny, spotkania rodzinne czy stypy.

Napisz do nas